Młode adeptki futbolu ze Szczercowa drugie w kraju!

W dniach 10-13 lipca w Zamościu odbył się finał krajowy ogólnopolskiego turnieju „Mała Piłkarska Kadra Czeka – Dziewcząt”. Turniej ten co roku przyciąga dziesiątki najlepszych zawodniczek zrzeszonych w LZS na terenie całego kraju. Rywalizacja z roku na rok staje się coraz trudniejsza z prostej przyczyny, piłka nożna wśród dziewcząt zyskuje znacznie na uwadze, coraz więcej dziewczynek chce być następną Kasią Kiedrzynek czy Ewą Pajor. W tym roku nasze województwo reprezentowała LUKS Astoria Szczerców Junior, drużyna z ogromnym potencjałem co pokazała podczas Wojewódzkiej Małej Piłkarskiej kadry którą wygrała w pięknym stylu. Ekipa prowadzona przez trenera Łukasza Topolskiego jechała więc na finał krajowy z dużymi oczekiwaniami, pamiętając oczywiście o tym, że najważniejsza jest dobra zabawa i zdobyte przez dziewczynki doświadczenie. Ostatecznie Astoria zakończyła turniej na świetnym drugim miejscu, jest to naprawdę ogromny sukces trenera, dziewczynek i całego klubu. Takie wyniki jak ten pokazują, że codzienna ciężka praca, poświęcenia i wylany pot mają sens. Tak prezentował się pełny skład naszych dzielnych zawodniczek:

Anita Kowalska, Patrycja Pawelczyk, Kinga Ucińska, Amelia Fabisz, Amelia Wieczorek, Wiktoria Fraszek, Wiktoria Misiewicz, Martyna Zamolska, Lena Majczyk, Blanka Beśka, trener: Łukasz Topolski

Warto nadmienić, że drużyna ze Szczercowa będzie reprezentować nas także na turnieju „Piłkarska Kadra Czeka -Dziewcząt” który odbędzie się w dniach 18-21 lipca także w Zamościu.

Fot: Facebook WZLZS Lublin