Ogólnopolskie Igrzyska LZS „Aktywna Wieś” Krasnobród 2022

Pierwsze Ogólnokrajowe Igrzyska ,,Aktywna Wieś” już za Nami
W miniony weekend drużyna wraz z jej przedstawicielami z Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS odwiedziła na Krasnobród na Lubelszczyźnie , w którym na stadionie MGKS IGROS odbyły się zawody rekreacyjne zrzeszające 14 reprezentacji województw. W Igrzyskach wzięło udział ponad 500 osób!
Rodeo, sadzenie ziemniaków, dojenie sztucznej krowy, strzał na bramkę czy bieg taczką ze snopkiem słomy, to tylko niektóre z konkurencji w jakich przyszło zmierzyć się każdej z ekip.
Postawa Naszych zawodników, jak i sama pogoda nas nie zawiodła.  Liczyła się dobra zabawa, integracja, śmiech i kult aktywności fizycznej, której rzecz jasna nie brakowało.
Każda z drużyn została na ceremonii wręczenia nagrodzona pucharem za podjęty trud i udział w poszczególnych konkurencjach. Dodatkowo trójka najlepszych drużyn w danej konkurencji otrzymała medale 🏅
Za rok kolejna edycja. Nasza drużyna w powiększonym składzie, na pewno pojawi się na starcie zawodów i wróci nie tylko z dobrym humorem, ale również z workiem pełnym medali 🎉
Zadanie współfinansowane z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.