Magdalena Zawierta Mistrzynią Polski U23 LZS w Kolarstwie Przełajowym Turawa 2022

13.11.2022 w Turawie odbywały się Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS na rok 2022 w Turawie. W pięknych okolicznościach jeziora Turawskiego i okolicznych lasów startowali najlepsi zawodnicy i zawodniczki z całego kraju. Rywalizacja była naprawdę na wysokim poziomie, pomimo to nasi reprezentanci w postaci zawodników i zawodniczek z WKK Wieruszów Wiśniewski MTB Team, z dumą możemy ogłosić, że mamy w naszym zrzeszeniu Mistrzynię Polski! W Wyścigu na 11km w kategorii kobiet U-23 koszulkę i tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Magdalena Zawierta, wielkie gratulacje! Jesteśmy niesamowicie dumni z tego sukcesu, gratulujemy zarówno Magdalenie jak i jej trenerom oraz wszystkim osobom które przyczyniły się do tego wspaniałego osiągnięcia.

To nie koniec sukcesów WKK podczas tych zawodów ponieważ trzecie miejsce w kraju w kategorii Senior-Elite zajął Stanisław Nowak, wielkie gratulacje!

Dziękujemy wszystkim naszym reprezentantom i reprezentantkom i mamy nadzieję, że te sukcesy będą jedynie motorem napędowym do kolejnych, LZS są z was dumne!

 

Na zdjęciu Magdalena Zawierta

fot: https://www.facebook.com/WieruszowskiKlubKolarski