Powiat bełchatowski

1.
GLKS Siatkarz Drużbice
2.
LUKS Czwórka w Bełchatowie
3.
LSKK Lityński Bełchatów
4.
LKS Pamapol Hetman Rusiec
5.
LUKS Płomyk Rusiec
6.
LZS BAT Bełchatów
7.
ULKS Kusy Łobudzice
8.
LUKS Impuls Szczerców
9.
GLKS Zjednoczeni Bełchatów
10.
LKS Stomil Bełchatów
11.
PZ LZS w Bełchatowie
12.
ULKS w Zelowie
13.
MGLKS Zelów
14.
GLKS Drużbice
15.
LKS Omega Kleszczów
16.
Lzs Dobiecin
17.
LUKS Astoria Szczerców Junior
18.
GLKS Szczerców
19.
LZS Postękalice
20.
LKS Astoria Szczreców
21.
LKS Błękitni Chabielice
22.
LUKS Czarni Szczerców

Powiat brzeziński

1.
Gminny Ludowy Klub Sportowy "Olimpia" Jeżów
2.
MLUKS Brzeziny

Powiat łaski

1.
LZS Chrząstwa
2.
ŁMLKS Łaskovia Łask
3.
LKS Kwiatkowice

Powiat łowicki

1.
LKS "DAR” Placencja
2.
LKS "VICTORIA” Bielawy
3.
LKJ „GABON” Walewice
4.
GKS "OLIMPIA” Chąśno
5.
LZS "VAGAT” Domaniewice
6.
LKS "VICTORIA” Zabostów Duży
7.
WKS "METEOR” Reczyce
8.
LKS "KOPERNIK” Kiernozia
9.
LKS "KORONA” Wejsce
10.
LKS "FENIX” Boczki
11.
SKF "NAPRZÓD” Jamno
12.
GLKS "LAKTOZA” Łyszkowice
13.
SKS "ASTRA” Zduny
14.
LKS "ORZEŁ” Nieborów
15.
UKS „Płomień” Piotrowice
16.
UKS GOK Zduny
17.
UKS „Pałac” Nieborów
18.
UKS „Bednary” w Bednarach
19.
LUKS „ASIK” Domaniewice
20.
LKS Retki
21.
UKS „Błyskawica” Domaniewice
22.
LKS "START” Złaków Borowy
23.
SKF "ZRYW” Wygoda
24.
LKS "ZJEDNOCZENIE” Bobrowniki Dzierzgów
25.
LKS "CZARNI” Bednary
26.
LKS "POGOŃ” Bełchów
27.
LKS "OLIMPIA” Niedźwiada

Powiat łódzki wschodni

1.
KKS Koluszki
2.
LKS Koluszki
3.
LKS Różyca
4.
Koluszkowski Klub Sportowy
5.
LKS Gałkówek
6.
LKS Kalonka-Kopankla
7.
GLKS "Andrespolia" Wiśniowa Góra
8.
UKS "Lipniacy" w Lipinach
9.
GZ LZS w Justynowie
10.
GLKS "miazga" Brójce
11.
LUMKS Tuszyn
12.
LUKS Jusport Justynów
13.
UKS w Wiączyniu Dolnym
14.
UPKS Bula
15.
UKS Stare Skoszewy
16.
LUKS "Sokół" Rzgów
17.
LKS "Byszewy"
18.
GLKS "Zawisza" Rzgów

Powiat łęczycki

1.
LKS "Oldboy" Mazew
2.
Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe "Ziemia Łęczycka"
3.
Ludowy Klub Sportowy "Victoria" Grabów
4.
Ludowy Klub Sportowy Świnice Warckie
5.
Ludowy Klub Sportowy "Daszyna" w Daszynie
6.
Ludowy Klub Sportowy "Witonianka" Witonia
7.
Ludowy Klub Sportowy Romartów
8.
Ludowy Klub Sportowy "Iskra 2012 Góra Św. Małgorzaty"
9.
LKS Malina Piątek

Powiat Łódź

1.
KS Społem Łódź
2.
LKS "Polonia" Andrzejów
3.
Ludowy Klub Sportowy Łódzka Akademia Zapasów
4.
UKS Victoria

Powiat opoczyński

1.
LKS Białaczów
2.
Kaja Opoczno
3.
LKS "Olimpia" Wola Załężna
4.
LKS Feniks Opoczno
5.
UMLKS Pegaz Opoczno
6.
LKS Mniszków
7.
LKS Opocznianka Opoczno
8.
STZ Return Opoczno Białaczów
9.
KSW K.O. Opoczno
10.
LZS Siatkarz Drzewica
11.
LKS "ZUZA" Running Team
12.
MKS Volley Żelazny Opoczno
13.
LUKS Mroczków-Dzielna
14.
LKS Atom Januszewice
15.
LKK LUKS Sławno
16.
LKS Radzice
17.
APS Opoczno
18.
KS Ceramika Opoczno
19.
MGKS Drzewica
20.
LKK Drzewica
21.
PZ LZS w Opocznie

Powiat pabianicki

1.
KKS Włókniarz Konstantynów
2.
Gminny Ludowy Klub Sportowy " Burza" Pawlikowice
3.
Ludowy Klub Sportowy " Orzeł" Piątkowisko
4.
Ludowy Klub Sportowy " Jutrzenka" Bychlew
5.
GLKS Dłutów
6.
PTC Pabianice

Powiat pajęczański

1.
LKS Victoria Działoszyn
2.
GKS SIEMKOWICE
3.
PZ LZS W PAJĘCZNIE
4.
ULKS DZIAŁOSZYN
5.
ULKS PAJĘCZNO
6.
LZS "STRZELCE" STRZELCE WIELKIE
7.
ULKS "STRUGA" STRÓŻA
8.
LKS DZIAŁOSZYN
9.
KS RADOSZEWICE
10.
LKS KIEŁCZYGŁÓW
11.
LKS "SŁOWIAN" DWORSZOWICE PAKOSZOWE
12.
GLKS DUBIDZE
13.
RADA MIEJSKO-GMINNA DZIAŁOSZYN
14.
GLKS STRZELCE WIELKIE
15.
LKS "PŁOMIEŃ" MAKOWISKO
16.
LKS "ZRYW" OŻEGNÓW
17.
LKS "CZARNI" RZĄŚNIA
18.
LKS "UNIA" SULMIERZYCE
19.
LZS TRĘBACZEW
20.
LKS SZCZYTY
21.
LKS BOBROWNIKI
22.
LKS "ZAWISZA" PAJĘCZNO
23.
LKS RACISZYN

Powiat piotrkowski

1.
LZS "ZORZA" BUJNY
2.
LZS PIEKARY
3.
LZS PARZNIEWICE
4.
LZS PRZY SP BOGDANÓW
5.
LZS BOGDANÓW
6.
LZS BLIZIN
7.
LZS PRZY SP W BUJNACH
8.
Gminne Zrzeszenie LZS W WOLI KRZYSZTOPORSKIEJ
9.
LUKS "TENIS CLUB"
10.
LUKS "TIE-BREAK"
11.
LKS WOLA KRZYSZTOPORSKA
12.
ULKS "TYTAN"
13.
LZS PRZY SP GOMULIN
14.
LZS NIECHCICE
15.
LZS NOWA WIEŚ
16.
LZS ROZPRZA
17.
LZS GOMULIN
18.
LUKS Gryf Bujny
19.
LZS KACPRÓW
20.
LUMKS WOLBÓRZ
21.
LZS SIOMKI
22.
LKS MIERZYN
23.
LZS ROKSZYCE
24.
LZS "OLDBOY" WOLA KRZYSZTOPORSKA
25.
LZS WOŹNIKI
26.
LZS SP WOŹNIKI
27.
LZS WYGODA
28.
TS "SZCZERBIEC" WOLBÓRZ
29.
LZS KRĘŻNA
30.
POWIATOWE ZRZESZENIE LZS W PIOTRKOWIE TRYB.
31.
MIEJSKO-GMINNE ZRZESZENIE LZS W SULEJOWIE
32.
GUKS STS Gorzkowice
33.
LUKS ATHLETIC Wola Krzysztoporska
34.
UKS Snikers Rękoraj
35.
ULKS Moszczenica
36.
LZS MAJKÓW DUŻY
37.
UKS "MIERZYN" PRZY SP W MIERZYNIE
38.
LZS MOSZCZENICA
39.
LKS "CZARNI" ROZPRZA
40.
ULKS PRZY SP W SZYNCZYCACH
41.
SKS W ŁĘKACH SZLACHECKICH
42.
MLKS "OLIMPIX" W KAMOCINIE
43.
ULKS "GRAB-KORAB-MARKY MARK" W SZYDŁOWIE
44.
MKS "GRABKA" W GRABICY
45.
LUKS "MOTOR" BUJNICZKI
46.
LZS CZARNOCIN
47.
ULKS W CZARNOCINIE
48.
LKS "START" NIECHCICE
49.
LKS CZARNOCIN
50.
LUKS "TĘCZA" PRZY ZSR W CZARNOCINIE
51.
LZS ALEKSANDRÓW
52.
LKS "BŁYSK ALEKSANDRÓW"
53.
AKS Piotrków Tryb
54.
PZ LZS Piotrkowskie
55.
LZS MĄKOLICE
56.
LUKS "SOKOŁY" PRZY SP W BABACH
57.
RADA GMINNA ZRZESZENIA LZS W MOSZCZENICY
58.
GLKS "WŁÓKNIARZ" MOSZCZENICA
59.
LKS "OLDBOY-PIONIER" BABY
60.
LUMKS "KASZTELAN" W ROZPRZY
61.
GMINNE ZRZESZENIE LZS W ROZPRZY
62.
LZS BAKOWA GÓRA
63.
LUKS "SPARTA" W RĘCZNIE
64.
LUKS "CZARTORIA" W RĘCZNIE
65.
LZS SULEJÓW
66.
LZS BIAŁA
67.
MGKS "SKALNIK" SULEJÓW
68.
LKS "LUCIĄŻANKA" PRZYGŁÓW
69.
UKS "FUKS" W SULEJOWIE
70.
LUKS "START" W PRZYGŁOWIE
71.
LUKS "LIDER" W SULEJOWIE
72.
LZS RĘKORAJ
73.
LZS SROCK
74.
ULKS "DRAGON"PRZY ZS W SROCKU
75.
LZS MAZURKI BUDKÓW

Powiat poddębicki

1.
OK Poddębice
2.
LKS Poddębice

Powiat radomszczański

1.
LKS KIETLIN W KIETLINIE
2.
LKS DOBRYSZYCE
3.
MKS PILICA PRZEDBÓRZ
4.
UKS PRZY PSP PRZEDBÓRZ
5.
LZS VICTORIA WOŹNIKI
6.
UKS ZSP NR 1 RADOMSKO
7.
UKS ORZEŁ DOBRYSZYCE
8.
UKS DRZEWNIAK RADOMSKO
9.
LUKS DOBRYSZYCE
10.
UKS JEDYNKA RADOMSKO
11.
UKS KAMIEŃSK W KAMIEŃSKU
12.
LKS "VIS" GIDLE
13.
LKS POLONIA GORZĘDÓW
14.
UMLKS "RADOMSKO"
15.
LKS W KODRĘBIE
16.
LKS W STRZAŁKOWIE
17.
PZ LZS W RADOMSKU
18.
OKSS "10-KA" RADOMSKO
19.
LKS "WARTA-CARBO" PŁAWNO
20.
LZS START W LGOCIE WIELKIEJ
21.
KS VICTORIA ŻYTNO
22.
RAP Radomsko
23.
Kolarsko Biegowy Klub Sportowy Radomsko
24.
KS Tytani Radomsko
25.
UKS LIDER PRZY SOS W RADOMSKU
26.
LKS "ŚWIT" KAMIEŃSK
27.
UKS PRZY PG RADZIECHOWICE
28.
LKS BŁĘKITNI RADOMSKO
29.
LKS ORION BOROWIECKO
30.
KW LZS OCHOCICE
31.
GKS KAMIEŃSK
32.
LUKS "STRZAŁKÓW"
33.
KKK BUDO RADOMSKO
34.
ZKS RADOMSKO W RADOMSKU
35.
UKS WIKING RADOMSKO
36.
UKS PRZY PSP PRZEDBÓRZ
37.
UKS SOKÓŁ LGOTA WIELKA
38.
MUKS "SZÓSTKA" RADOMSKO
39.
GKS ROGI
40.
KS RUCH CHRZANOWICE
41.
KS GAIK NIEDOŚPIELIN
42.
UKS KADET PRZY PG GOMUNICE
43.
SS RKS 1979 RADOMSKO
44.
UKS MŁODE WILKI RADOMSKO
45.
UKS PRZY ZSP PRZEDBÓRZ
46.
LZS PIAST KRZYWANICE
47.
SS "RKS CZARNI" RADOMSKO
48.
KK SZOSOWEGO RADOMSKO
49.
UKS WARTA GIDLE
50.
MKS JUNAK RADOMSKO
51.
LUKS GOMUNICE

Powiat rawski

1.
LUDOWY KLUB SPORTOWY "SOKÓŁ" REGNÓW
2.
MUKS JUVENIA RAWA MAZOWIECKA
3.
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "SOKÓŁ" REGNÓW
4.
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "GIMNAZJUM-LUBANIA"
5.
MUKS "BIAŁA" BIAŁA RAWSKA
6.
MLUKS "DWÓJKA" RAWA MAZOWIECKA
7.
MLUKS RAWA MAZOWIECKA
8.
LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOGUSZYCE
9.
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY SADKOWICE
10.
LUDOWY KLUB SPORTOWY "VICTORIA" CHRZĄSZCZEW
11.
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WOŁUCZA
12.
LUDOWY KLUB SPORTOWY "SOBPOL" KONOPNICA
13.
LUDOWY KLUB SPORTOWY GRABICE
14.
LUDOWY KLUB SPORTOWY "START" PUKININ
15.
LUDOWY KLUB SPORTOWY BOGUSZYCE
16.
LUDOWY KLUB SPORTOWY "ISKRA-DOBROPASZ" BABSK
17.
LUDOWY KLUB SPORTOWY "WULKAN" WÓLKA LESIEWSKA
18.
LUDOWY KLUB SPORTOWY "WOLA" WOLA CHOJNATA
19.
MIEJSKO GMINNY KLUB SPORTOWY "BIAŁKA" BIAŁA RAWSKA
20.
LUDOWY KLUB SPORTOWY "ORLĘTA" CIELĄDZ

Powiat sieradzki

1.
ULKS "28" we Włyniu
2.
LUKS TRÓJKA SIERADZ KOSZYKÓWKA
3.
LUDOWY KLUB SPORTOWY KAMIENNA
4.
LKS "SOCHA" SOCHA
5.
LUDOWY GMINNY KLUB SPORTOWY W CHARŁUPI MAŁEJ
6.
GLKS "BŁYSKAWICA" W KLONOWEJ
7.
LKS KOBIERZYCKO W KOBIERZYCKU
8.
LKS "SKALIMEX" WE WŁOCINIE
9.
LUDOWY KLUB SPORTOWY "PIAST" W BŁASZKACH
10.
LKS "SOMMER" ZAPOLE
11.
POWIATOWE ZRZESZENIE LZS W SIERADZU
12.
ULKS MOSIR SIERADZ
13.
ULKS "MODLISZKI" PRZY SP W SŁOMKOWIE MOKRYM
14.
ULKS "28" PRZY SP W WOŁYNIU
15.
ULKS "AS" PRZY SP W JAKUBICACH
16.
ULKS MOSiR SIERADZ
17.
ULKS "ŻEROMSKI" W SIERADZU
18.
LKS W SŁOMKOWIE SUCHYM
19.
ULKS BURZENIN
20.
LKS "PYSZKÓW" W PYSZKOWIE
21.
KLUB SPORTOWY "LZS BRĄSZEWICE" W BRĄSZEWICACH
22.
LKS "PIAST" SIERADZ
23.
LKS "TUBĄDZIN" W TUBĄDZINIE
24.
LKS "PŁOMIEŃ DZIGORZEW" W DZIGORZEWIE

Powiat skierniewicki

1.
GLZS "POGOŃ" GODZIANÓW
2.
MLUKS Widok Skierniewice
3.
UKS Maków
4.
GKS GŁUCHÓW
5.
LKS "JUVENIA" WYSOKIENICE
6.
GKS "MANCHATAN" NOWY KAWĘCZYN
7.
LUKS "OLIMPIC" SŁUPIA
8.
LKS "MUSKADOR" WOLA PĘKOSZEWSKA
9.
GKS "RAWKA" BOLIMÓW
10.
LZS "MACOVIA" MAKÓW
11.
KS "JUTRZENKA" DRZEWCE
12.
MLKS "SORENTO-ZADĘBIE" SKIERNIEWICE
13.
MLKS "WIDOK" SKIERNIEWICE
14.
LUKS "POD DĘBEM" DĘBOWA GÓRA
15.
LKS "MIEDNIEWICZANKA" MIEDNIEWICE
16.
GLKS RZD ŻELAZNA
17.
LKS "JUTRZENKA"MOKRA PRAWA
18.
GLKS "SIERAKOWIANKA" SIERAKOWICE

Powiat tomaszowski

1.
RKS Rzeczyca
2.
KS Diablo Wąwał
3.
LKS Start Tomaszów Maz.
4.
MUKS "Stal" Niewiadów
5.
LKS "Polonia" Rokiciny
6.
LKS "IKS" Inowłódz
7.
LKS Będków
8.
LKS Lubochnia
9.
KS "Zjednoczeni" Budziszewice
10.
KS "Tęcza" Janków
11.
LKS "Relax" Czerniewice

Powiat wieluński

1.
FC Bonus Stolec
2.
GLKS Biała
3.
UKS Piątka Wieluń
4.
LKS PARK Starzenice
5.
MLKS Wieluń
6.
UMKS Ostrowia Ostrówek

Powiat wieruszowski

1.
LKS Czarna Damka Lututów
2.
LUDOWY KLUB SPORTOWY "SOKÓŁ" W DZIETRZKOWICACH
3.
LUDOWY KLUB SPORTOWY"BASZTA" W BOLESŁAWCU
4.
LUDOWY KLUB SPORTOWY "WISŁA" WALICHNOWY
5.
LUDOWY KLUB SPORTOWY W OCHĘDZYNIE STARYM
6.
LUDOWY KLUB SPORTOWY `START` ŚWIĄTKOWICE
7.
LUDOWY KLUB SPORTOWY "ZRYW" W WÓJCINIE
8.
LUDOWY KLUB SPORTOWY "START" ŁUBNICE
9.
LUDOWY KLUB SPORTOWY "PROSNA WEBO" WYSZANÓW
10.
LZS Centra Walichnowy
11.
LUDOWY KLUB SPORTOWY "PICHLICE" W PICHLICACH
12.
LUDOWY KLUB SPORTOWY "ORZEŁ" W GALEWICACH
13.
LUDOWY KLUB SPORTOWY "ISKRA" CHOBANIN
14.
LUDOWY KLUB SPORTOWY "HETMAN" ŻDŻARY
15.
UMLKS Start Wieruszów
16.
LKS `CHOJNY` W CHOJNACH
17.
WKK Wieruszów
18.
LKS Czarna Damka Lututów
19.
LUDOWY KLUB SPORTOWY "FLORMARBUT" W OSIEKU

Powiat zduńskowolski

1.
MUKS Park Zduńska Wola
2.
LKS "Kobra" Leźnica Wielka
3.
LKS "Orzeł" Parzęczew
4.
LKS "Zryw" Świdniki

Powiat zgierski

1.
GLKS Ozorków
2.
LKS Start Szczawin
3.
LKS Czarni Smardzew
4.
LKS Gieczno
5.
LKS Rosanów
6.
LKS Dąbrówka
7.
LKS Błękitni Ciosy
8.
LUKS CZERNIAWKA Zgierz
9.
KS BORUTA Zgierz
10.
BORUTA-OLIMPIJCZYK WRESTLING TEAM Zgierz & Radom
11.
LUKS Dwójka Stryków
12.
Boks Olimpijczyk Ozorków