25 lat ULKS Kusy Łobudzice!

W sobotę 10 grudnia w Łobudzicach klub z naszego zrzeszenia ULKS Kusy Łobudzice obchodził 25-lecie swojego istnienia!

25 lat temu na „pingpongowej mapie świata” pojawił się nowy klub – ULKS Łobudzice. Dzięki ówczesnej inicjatywie Jana Koniecznego i Mariana Bednarka do dziś możemy uprawiać tenis stołowy w tej niewielskiej miejscowości. Również dzięki wytrwałości tych dwóch mężczyzn powstała hala sportowa, w której mamy przyjemność trenować, rozgrywać mecze ligowe i turnieje. W tym samym czasie do nazwy Klubu dołączono człon „KUSY”, który dzisiaj na terenie całego województwa, jednoznacznie kojarzy się z Klubem z Łobudzic.

Z okazji 25-lecia istnienia klub z Łobudzic zorganizował turniej tenisa stołowego. Turniej rozpoczął się częścią oficjalną, podczas której została odczytana historia Klubu, a minutą ciszy upamiętniono pamięć o zmarłych, którzy byli z nim związani. Następnie głos zabrał Sekretarz Miasta Zelów Pan Krzysztof Borowski, a także złożył na ręce Prezesa Witolda Gapika list gratulacyjny. Medale 25-lecia odebrali natomiast wszyscy zasłużeni działacze oraz byli i obecni zawodnicy „Kusego”, a część z nich także Odznaki „Zasłużony Działacz LZS”.

Po części oficjalnej przeszliśmy do gry! W Turnieju, łącznie wzięło udział 32 zawodników i zawodniczek. Zarówno w kategorii Kobiet, jak i Mężczyzn nagrodzono najlepszą czwórkę. W swoich kategoriach najlepsi byli:
KOBIETY:
1. Karolina Dukowska
2. Oliwia Zawiasa
3.-4. Aleksandra Sima oraz Kinga Więcławska
MEŻCZYŹNI:
1. Krzysztof Bednarek
2. Zbigniew Goździk
3.-4. Jerzy Ciekański oraz Dariusz Będzyński
Klubowi z Łobudzic gratulujemy sukcesów i mamy nadzieję, że to tak naprawdę dopiero początek wspaniałej „pingpongowej” przygody.
info i foto: Facebook ULKS Kusy Łobudzice