4 medale dla WKK Wieruszów podczas Cyclocross Sławno – Mistrzostw Województwa Łódzkiego w kolarstwie przełajowym

8 stycznia w Sławnie odbyły się jedne z pierwszych kolarskich zawodów w tym roku: Cyclocross Sławno- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w kolarstwie przełajowym. Bardzo dobre wyniki podczas tych zawodów osiągnęli zawodnicy i zawodniczki z WKK Wieruszów klubu z naszego zrzeszenia.

W kategorii młodziczek pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Szukała natomiast trzecie jej klubowa koleżanka Maria Mateuszek! Jeśli chodzi o chłopców to w kategorii młodzik trzecie miejsce zajął Kamil Wyder. Wielkie gratulacje na naszych młodych kolarzy, zaczęli oni rok w naprawdę świetnym stylu.

Podczas zawodów przeprowadzono także wyścig towarzyszący dla dzieci do lat 10 i tutaj na drugiej pozycji uplasował się Bartek Skupień!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i uczestniczkom, po takim rozpoczęciu roku jesteśmy przekonani, że 2023 będzie bardzo owocnym dla  WKK rokiem.