Nie czekaj, zgłoś swój klub do polsko-niemieckiej wymiany młodzieży! Każdy ma szansę się dostać!

Jeżeli chcecie przeżyć niezapomniane chwile w międzynarodowych wymianach – zapraszamy! Razem z Deutsche Sportjugend dsj szukamy dla Was partnerów do wspólnych realizacji polsko-niemieckich sportowych wymian młodzieży dofinansowywanych przez Deutsch-Polnisches Jugendwerk – Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży! Naprawdę warto, w grę wchodzą poważne kwoty a wkład własny w tym programie jest symboliczny, nie ma też dużej ilości „papierologii” jak to ma zazwyczaj miejsce w programach w Polsce, dofinansowanie możecie wydać na wiele rzeczy i tak naprawdę jedyne co będziecie musieli zbierać to faktury.

Poszukiwania są w toku, a już teraz uchylamy rąbka tajemnicy – w dniach 15-18 czerwca w Centrum Integracji Społecznej LZS „Od Nowa” w Mielnie odbędzie się pierwsza giełda wymiany kontaktów dla klubów z Polski i Niemiec 🤝💪 Uczestnicy wybierani będą na podstawie dopasowań z klubami z Niemiec, dlatego jeżeli chciałbyś wziąć udział w giełdzie, aby bliżej poznać się z potencjalnym partnerem oraz stworzyć swój pierwszy wspólny wniosek – wypełnij do końca lutego ankietę poniżej

https://bit.ly/3DaQRht  <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

Ilość miejsc jest ograniczona oraz uzależniona od dopasowanych klubów z Niemiec, jednak zachęcamy wszystkie chętne stowarzyszenia, aby wypełniły ankietę. Nawet jeżeli ktoś nie załapie się do uczestnictwa w giełdzie – stale będziemy szukać dla niego partnera oraz postaramy się stworzyć warunki do wzajemnego zapoznania się!