Świetne wyniki zapaśników z naszego zrzeszenia podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Zapasach Styl Klasyczny

4 marca w Janowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym. Startowało 122 zawodników z 40 klubów reprezentujących 14 województw.

W klasyfikacji klubowej drugie miejsce zajął AKS Piotrków Trybunalski (76pkt.) który o włos przegrał tę klasyfikację z drużyną z Radomia (78pkt.) W klasyfikacji wojewódzkiej nasze województwo podobnie jak w klasyfikacji klubowej zajęło 2 miejsce (146pkt.) o włos przegrywając z Mazowieckim (150)

A tak prezentują się zdobycze medalowe naszych zapaśników:

Złoci medaliści: Kat. 77kg Filip Loch (AKS Piotrków), Kat. 130kg Ksawery Kamiński (LKS Łódzka Akademia Zapasów)

Srebrni medaliści: Kat. 67kg Kacper Chodakowski (AKS Piotrków), Kat. 72kg Mateusz Dawid (AKS Piotrków), Kat. 87kg Patryk Robaszek (AKS Piotrków)

Brązowi medaliści: Kat. 97kg Taron Shahyinyan (LKS Łódzka Akademia Zapasów)

Gratulujemy wszystkim medalistom z naszego zrzeszenia, jesteśmy dumni mając w swoich szeregach tak utalentowanych zawodników!