Fantastyczne Wyniki Naszych Klubów na PZLA Mistrzostwach Polski w Sztafetach!

W dniach 13-14 maja na stadionie 650-lecia w Słupsku odbyły się PZLA Mistrzostwach Polski w Sztafetach. Rywalizowano w kategoriach U16, U18,U20 i U23, a także w sztafetach szwedzkich, czyli pokonywanych kolejno dystansach 100, 200, 300 i 400 metrów. Biegacze ścigali się także w mikstach na dystansach 4×400, 4×600 i 4×800 metrów. Swoje reprezentacje wystawił blisko 70 klubów lekkoatletycznych z całej Polski. W sumie startowało 740 zawodników i zawodniczek.

Świetnie na podczas tych zawodów wypadły nasze kluby które zdominowały sztafety szwedzkie (U16 i U18) w tej konkurencji startowały (LKS MOSiR Sieradz, MUKS Park Zduńska Wola, UMLKS Pegaz Opoczno, UKS Lisy Zgierz, MLUKS Rawa Mazowiecka). Naszym klubom udało się wywalczyć 4 złote medale!

Srebrny medal w sztafecie 4×200 mężczyzn U20 wywalczyła drużyna UMLKS Pegaz Opoczno, w sztafecie 4×200 mężczyzn U16 srebrny medal wywalczyła ekipa LKS MOSiR Sieradz, brązowy medal w sztafecie 4×400 m Mix U20 mężczyzn zdobył UMLKS Pegaz Opoczno.

Złoty medal w sztafecie 4×800 m Mix U20 wywalczyła LKS OMEGA Kleszczów  a srebrny MUKS Park Zduńska Wola.

Gratulujemy wszystkim naszym drużynom naprawdę fenomenalnych wyników, jesteśmy z was bardzo dumni!