LKS Gałkówek będzie miał nowy budynek klubowy

W dniu 18.01.2023 w Urzędzie Gminy Koluszki odbyło się spotkanie pomiędzy zarządem klubu LKS Gałkówek, a Burmistrzem Waldemarem Chałatem. Jednym z tematów spotkania była budowa budynku klubowego. W trakcie rozmowy dowiedzieliśmy się, że część środków na ten cel jest zabezpieczona , projekt jest gotowy oraz planowany jest wybór wykonawcy prac budowlanych.

Wkrótce wystartuje budowa nowego budynku klubowego dla LKS Gałkówek. Dzięki tej budowie, Gałkówek zyskaja świetny nowoczesny obiekt. Będzie się w nim znajdować siłownia z prawdziwego zdarzenia w której będą mogli ćwiczyć nie tylko zawodnicy ale także mieszkańcy. Swoją formę będą także budować ciężarowcy tak potrzebujący przyzwoitych warunków, bo teraz ćwiczą w pomieszczeniu które mało przypomina profesjonalną sale treningową, a mimo to odnoszą sukcesy na arenie ogólnopolskiej.

Dzieci i młodzież w godziwych warunkach będą mogły trenować piłkę nożną pod okiem wykwalifikowanej kadry, nie zastanawiając się czy w Justynowie czy Andrespolu będą mieli lepiej.