Świetne wyniki KS Społem na 86. Mistrzostwach Polski Seniorów w Łucznictwie!

W dniach 26-28 sierpnia w Dobrczu odbyły się 86. Mistrzostwa Polski w Łucznictwie seniorów. Startowało 70 łuczników i 43 łuczniczki z całego kraju. Nasze zrzeszenie reprezentowała silna ekipa z sekcji łucznictwa KS Społem Łódź, łucznicy i łuczniczki z KS Społem nie zawiedli i wrócili do Łodzi z wieloma medalami. Zacznijmy od kategorii indywidualnych, tutaj brązowy medal wywalczyła Magdalena Śmiałkowska, wielkie gratulacje! Przechodzimy teraz do pojedynków zespołów mężczyzn w których 3 miejsce zajęła drużyna KS Społem w składzie Michał Basiuras, Maciej Kowalczyk, Łukasz Nowak i Marek Szafran. W kategorii mikstów sukces był zdecydowanie największy para Marek Szafran i Magdalena Śmiałkowska wywalczyła Mistrzostwo Polski! Wielkie gratulacje, taki sukces to wielkie wyróżnienie zarówno dla klubu, trenerów, zawodników jak i naszego zrzeszenia.