Ważna informacja dla wszystkich zrzeszonych klubów! Pojawiła się możliwość dofinansowania sportowych polsko-niemieckich wymian młodzieży!

Ważna informacja dla naszych klubów
Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe zaprasza wszystkich zainteresowanych na pierwsze spotkanie informacyjne w sprawie pozyskiwania środków na realizację sportowych, polsko-niemieckich wymian młodzieży. Spotkanie realizowane w formule „on–line” jest wynikiem partnerstwa z Deutsch-Polnisches Jugendwerk – Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM).
Z oferty PNWM skorzystać może każda organizacja (niezależnie od statusu prawnego), która planuje projekt spotkania polsko-niemieckiego lub trójstronnego (możliwe są również wymiany trójstronne np. polsko-niemiecko-włoskie) dla dzieci i młodzieży do 26 roku życia.

Na spotkaniu 29.11 przedstawiciel PNWM przedstawi:

– cele działania PNWM;

– możliwości pozyskiwania środków (z przykładami konkretnych wymian i kwot) oraz warunki dofinansowania polsko-niemieckich wymian młodzieży;

– inne formaty projektowe, jak podróże sieciujące do Niemiec, wymiany trójstronne i programy specjalistyczne dla osób organizujących lub planujących organizację wymian młodzieżowych;
– ofertę szkoleniową PNWM oraz publikacje i narzędzia metodyczne, przydatne do organizacji wymian.

 
Aby dołączyć do spotkania należy użyć poniższego linku, pobrać aplikację Zoom oraz wpisać podany identyfikator spotkania i kod dostępu.
 
Temat: Spotkanie informacyjne w sprawie polsko-niemieckich wymian młodzieży
Czas: 29 lis 2022, godz. 13:00 – 14:30
 
Dołącz do spotkania Zoom:
https://zoom.us/j/96383566249?pwd=ZE9KeWl0V0NaQlZVb1RiWUdGL1kzUT09
 
Identyfikator spotkania: 963 8356 6249
Kod dostępu: 941838
Zachęcamy wszystkie nasze kluby do wzięcia udziału w spotkaniu i zainteresowanie się tematem, naprawdę warto! Ze środków PNWM na wymiany można pozyskać od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych!