Za nami Halowe Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne LZS Woj. Łódzkiego!

Jedno miasto, niemal 5️⃣0️⃣0️⃣ uczestników, ponad 1️⃣0️⃣ dyscyplin sportowych, rozgrywanych na 4️⃣ różnych obiektach ❗️ Takie wydarzenie mogło odbyć się tylko w Opocznie ❗️🏢 Za nami Halowe Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne LZS Woj. Łódzkiego 🔥 Zawody uraczyły wszystkich zgromadzonych niebywałą atmosferą. Pomimo rywalizacji sportowej, udzielała się również przyjacielska atmosfera🤝 Walka o medalowe pozycje rozpalała zawodników, jak i kibiców zgromadzonych na obiektach sportowych 🏆🏫 Prócz rozgrywki w halową piłkę nożną ⚽️ czy piłkę siatkową 🏐 mogliśmy być świadkami również rywalizacji w konkurencjach rekreacyjnych takich jak przeciąganie liny ⛓, podnoszenie odważnika 💪 czy rzut lotką do tarczy 🎯.

Klasyfikację generalną wygrała reprezentacja gminy Zelów zdobywając 143 punkty, na drugim miejscu uplasowali się gospodarze Gmina Opoczno, zdobyli oni 138 punktów natomiast na 3 miejscu znalazła się reprezentacja gminy Wola Krzysztoporska z 130,5 punktami na koncie.

Prezes  Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi Pan Marek Mazur przemawiający do uczestników igrzysk podczas ceremonii otwarcia w SP nr 3 w Opocznie
❗️ Już wiemy, że spotkamy się również za rok, w tym samym miejscu i będziemy mogli ponownie być świadkami spektakularnego widowiska sportowego🎖.
👏Dziękujemy wszystkim za obecność, zawodnikom za dostarczenie niebywałych emocji i czekamy z niecierpliwością na kolejną edycję Halowych Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne LZS Woj. Łódzkiego 💚