Ludowy Festyn Rodzinny w Piotrkowie!

Ludowo, Rodzinnie, Sportowo i Kolorowo ❤💚
W niedzielę 28.05.2023 w Piotrkowie na terenie zielonym przy ul Słowackiego 140 odbył się Ludowy Festyn Rodzinny.
Festyn otworzył prezes WZ LZS w Łodzi Marek Mazur który powitał wszystkich zgromadzonych, podziękował instytucjom które wsparły nas w organizacji tego pięknego święta rodziny.
Impreza ta przyciągnęła mnóstwo rodzin z dziećmi dla których przygotowaliśmy tego dnia wiele atrakcji.
Dmuchańce z OSiR Piotrków, atrakcje przygotowane przez animatorów z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie, oraz Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim, stoisko KGW, malowanie dla dzieci z Ośrodek działań artystycznych w Piotrkowie oraz wiele innych 🌟
Oczywiście nie mogło zabraknąć gier i zabaw dla dzieci przygotowanych przez WZ LZS w Łodzi w których do wygrania były bilety do Zoo Safari Borysew, Park Mandoria oraz na Termy Uniejów.
Nasze gry cieszyły się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych przez cały czas trwania festynu 🥳
Oprócz atrakcji dla ciała były też atrakcje dla ducha, na scenie głównej występowały zespoły ludowe: Zespół Ludowy Ziemi Piotrkowskiej „Piotrkowianie”, Radomszczański Chór Seniorów „ROMANTICA” oraz „Piotrkowskie Dudki”.
Dziękujemy Prezydentowi Piotrkowa Trybunalskiego Panu Krzysztofowi Chojniakowi za objęcie naszej imprezy patronatem oraz udział w festynie.
Dziękujemy też MOK Piotrków Trybunalski za wielką pomoc w organizacji imprezy❤️
💚
Mamy nadzieję, że każdy wrócił z naszego festynu zadowolony, cieszymy się, że mogliśmy razem spędzić to niedzielne popołudnie🥰
Pełna relacja zdjęciowa z zawodów dostępna jest na naszym facebooku https://www.facebook.com/LodzkieLZS